Pazar, Mayıs 26, 2019
Tel: 0850 303 66 96

YAZILIM GELİŞTİRME

PROJENİZİ HAYATA GEÇİRELİM
WEB & MOBİL

Kapsam

Web ya da mobil uygulama projelerinizi güncel teknolojilerden yararlanarak, UI/UX ve SEO kriterlerine uygun olarak geliştirme, optimize etme hizmetlerinin tümünü içerir.

Teknolojiler

İhtiyacınıza ve işin şeklinde göre kullanılacak teknolojiler seçilir. Örneğin, bir blog sitesi için sıfırdan kod yazmak yerine WordPress benzeri CMS’leri kullanıp özel tema yapmak, hem zaman hem de maddi açıdan daha tasarrufludur. Tabii ki seçim sizindir. Hem hali hazırda kullandığınız CMS için çeşitli teknik destek sağlama hem de sıfırdan ilgili teknolojiler ile proje geliştirme çalışmalarımız bulunmaktadır.

CMS Desteği:

 • WordPress
 • Joomla
 • Drupal
 • Open Cart
 • Nopcommerce
 • Magento
 • WooCommerce(WordPress)

Proje Geliştirme

 • Yazılım Dilleri ve Frameworkler: PHP (Laravel, Codeigniter), C# (ASP.NET MVC, ASP.NET CORE), Python (Django, Flask), Mobil için ( Xamarin, React Native)
 • Ön Yüz: HTML5, CSS3 (Bootstrap4.0), Javascript (Jquery, Ajax, ihtiyaca göre angular.js, react v.b.)
 • Server Yapısı: Linux (Ubuntu) : Nginx – Apache, Windows (Server 2012 R2, 2016 – SQL Server 2014, 2017) : IIS
 • Veritabanı: MySQL, MSSQL, PostgreSQL

İhtiyaçların Belirlenmesi

İki tür çalışma şekli bulunmaktadır.

Bunlardan ilki; hali hazırda var olan siteniz ile SEO danışmanlığı, dijital pazarlama çalışmaları için iletişime geçtiğinizde, sitenizin teknik açıdan büyük eksiklikleri olduğunun saptanması sonucu karşılıklı uzlaşma ile size çıkarılacak, sitenin UI/UX açısından optimizasyonları, web analytics – 3.parti tool entegrasyonları, teknik SEO optimizasyonlarını içeren ek tekliftir. Bu çalışma şeklinin asıl amacı SEO ya da dijital pazarlama çalışmalarına destek olmaktır. Hali hazırda SEO ve dijital pazarlama açısından, sitenizin yapılan teknik analizindeki eksik ve yanlış maddeler tarafımızca yapılır. Sitenizde kullandığınız CMS ya da programlama dilleri, ön yüz kütüphaneleri çalışmanın süresi ve ücretini değiştirecektir.

İkincisi ise; projenizin sıfırdan hayata geçirilmesidir. Projeniz analiz edilir. İhtiyaçlar çıkarılır. Hangi kütüphanelerin, programlama dillerinin kullanılacağı belirlenir. Beta ve live sürümleri için tarih verilir.Son olarak teklif tüm ayrıntılarıyla tarafınıza iletilir. Teklif kabulunden sonra arayüz konusunda mutabık kalınır. Çalışmalara başlanır. Sadece web tasarım ve geliştirme hizmeti almış olsanız bile, siteniz SEO kriterlerine uygun olarak hazırlanır. Tüm tool entegrasyonları için hazır hale getirilir. Tüm testler yapıldıktan sonra site/mobil uygulama canlıya alınır.

Teklif aşamasında uzlaşılanların sonradan değiştirilmesi, revize edilmesi ve yeni ihtiyaçlarınızın oluşması, süre ve ücreti etkiler. Logo görsel tasarımları bu hizmete dahil değildir.

Sunucu

İsteğe bağlı olarak projeniz kendi sunucularımızda barındırılır. Projenizin ihtiyaçları doğrultusunda en optimum özellikler ve lokasyon belirlenir. Paylaşımlı sunucu, VPS ve data center çözümlerimiz mevcuttur.

Destek

Sıfırdan geliştirilen projeler, canlı versiyona çıktıktan sonra 6 ay ücretsiz destek kapsamındadır. Bu kapsam sitenizin uzlaşılan halde çalışmasını engelleyen her türlü hata, bug v.b. sorunları çözümünü içerir. Teklif dökümanında ücretsiz destek bitiminden sonraki ek ücretlendirme belirtilecektir.