Perşembe, Mart 21, 2019
Tel: 0850 303 66 96
seo ve dijital pazarlama en yararlı eklentiler

SEO ve Dijital Pazarlama İçin En Yararlı Chrome Uzantıları

Bu yazımda, benim SEO ve dijital pazarlama işlerim için uzun süredir kullandığım ve çok yararını gördüğüm, tarayıcı performansını olumsuz etkileyemeyen Chrome uzantılarından bahsedeceğim.
adwords search anahtar kelime

AdWords’te Anahtar Kelime Optimizasyonu

AdWords'ün hemen hemen tüm kampanya türlerinde kullanılan anahtar kelimelerin nasıl optimize edilmesi gerektiği konularına değinmeye çalışacağım.

Sıfırdan Tag Manager İle Geliştirilmiş E-Ticaret Kurulumu [2.Bölüm]

Rehberin bu 2. bölümünde Tag Manager üzerinden Google Analytics Geliştirilmiş E-Ticaret kurulumunun, listeleme sayfaları için etkileşim ve tıklama izlemesinin yapılması adımlarına değineceğim.
gdn

AdWords’te Görüntülü Reklam (GDN) Kurulum ve Optimizasyonu

Bu yazımda AdWords üzerinden Google Display Network reklamlarını oluşturma, optimize etme ve örnek senaryolara göre aksiyon alma konularına değineceğim.

dataLayer Nedir ve Basitçe Nasıl Kullanılır?

Bu yazımda, çeşitli uygulamalara veri aktarmak için kullandığımız bir javascript dizisi olan dataLayer'ın tam olarak ne olduğuna ve basitçe nasıl kullanılacağına değineceğim.

Sıfırdan Tag Manager İle Geliştirilmiş E-Ticaret Kurulumu [1.Bölüm]

Bu yazımda, web izleme araçlarından en popüleri olan Google Analytics için Geliştirilmiş E-Ticaret'in(Enhanced Ecommerce) Google Tag Manager üzerinden kurulumunu ayrıntıları ile aktarmaya çalışacağım.
adwords teklif stratejisi

AdWords’te Teklif Stratejisi Nasıl Yönetilir?

AdWords'ün bize sunduğu hem otomatik hem de manuel bir çok teklif türü vardır. AdWords'e yeni başladıysanız, kampanyanıza, KPI'nıza uygun teklif stratejisini seçmek biraz kafa karıştırıcı olabilir. Bu yazımda, "AdWords teklif stratejileri nelerdir?" ve "nasıl yönetilir?" konularına değineceğim.