Cumartesi, Nisan 20, 2019
Tel: 0850 303 66 96

BEYKAN ŞEN
KİMDİR

Beykan Şen

Yazılım Geliştirici & Dijital Pazarlama Uzmanı

1991 İzmir doğumluyum. 2010 yılından beri SEO & dijital pazarlama ve yazılım geliştirme alanlarında hem freelance hem de tam zamanlı olarak çalışmalar yürütüyorum. Yüksek Lisans eğitimimi Bilişim Teknolojileri alanında tamamladım. Ayrıca Bilgisayar Programcılığı ve Uluslararası İlişkiler mezunuyum.

2014'ten itibaren tam zamanlı çalışmaya da başladım. CNT Interactive bünyesinde, içerik dikeyinde, BookLogic bünyesinde, seyahat dikeyinde, Inveon bünyesinde, parakende dikeyinde; yazılım/web geliştirme, web analytics entegrasyonlarını, dijital pazarlama ve SEO operasyonlarını ek olarak dijital pazarlama ekibinin otomasyon ve API ihtiyaçları için geliştirme çalışmalarını yürüttüm/yürütmekteyim.

Freelance ve tam zamanlı çalışmalarımın yanı sıra kendime ait farklı alanlarda end to end projeler de yürüttüm. OyunDenizi.com'un yazılım tasarım ve SEO çalışmaları OyunCMS projesinin yazılım ve tasarımı (arcade oyunlar için açık kaynaklı içerik yönetim sistemi), SociHare'nin yazılım ve tasarımı (sosyal medya profil paylaşım uygulaması) gibi örneklendirebilirim. Bir Python aşığı olarak IoT, 3d yazıcılar ve machine / deep learning ile de uğraşıyorum.

Şu an Inveon bünyesinde tam zamanlı çalışmamın yarı sıra, bu site üzerinden hem bildiklerimi paylaşıyor hem de freelance danışmanlık hizmetleri veriyorum.

Detaylı CV istek halinde paylaşılabilir.

Referanslarımdan Bazıları:

İçerik Sektörü
(2015 Verilerine Göre 14 Milyon Tekil Ziyaretçili Siteler)
Tamindir.com
Oyunkolu.com
TuruncuLevye.com

Turizm Sektörü
IC Hotels
Ramada Hotels
Euphoria Hotels

Perakende Sektörü
adL - Adil Işık
Colins
Columbia Türkiye
Crate & Barrel Türkiye
Evkur
Hotiç
Linens
IGS
Ipek İstanbul
Love my body
Samsung Türkiye
Skechers
Under Armour Türkiye
Watsons
Yargıcı

Emlak Sektörü
Eroğlu Holding - Skyland
Eroğlu Holding - Harmony Towers

*Bünyesinde bulunduğum firmalardaki, kişisel referans olmayan fakat bizzat kendim çalışmalarını yürüttüğüm marka ve müşteriler de referanslara dahil edilmiştir.

Sertifikalar