Salı, Ocak 23, 2018
Tel: 0850 303 66 96

BEYKAN ŞEN
KİMDİR

Beykan Şen

Dijital Pazarlama Uzmanı & Web Geliştirici

1991 İzmir doğumluyum. 2010 yılından beri SEO & dijital pazarlama ve web geliştirme alanlarında hem freelance hem de tam zamanlı olarak çalışmalar yürütüyorum. Bilişim Teknolojileri yüksek lisans öğrencisi, uluslararası ilişkiler lisans ve bilgisayar programcılığı önlisans mezunuyum.

CNT Interactive bünyesinde, içerik dikeyinde; Tamindir.com, Oyunkolu.com, Turunculevye.com gibi aylık tekil 14 milyonu aşkın ziyaretçisi olan sitelerin tüm dijital pazarlama, SEO, GrowthHacking operasyonları,

BookLogic bünyesinde, seyahat dikeyinde; otel ve seyahat acentelerinin Ramada Hotels, IC Hotels gibi sitelerin tüm web tasarım, geliştirme, SEO ve dijital pazarlama operasyonları ve

Inveon bünyesinde, parakende dikeyinde; adL(Adil Işık), Columbia, Colins, Hotiç, Crate & Barrel, Linens, Under Armour, Watsons gibi sitelerin ve emlak dikeyinde Eroğlu Skyland projelerinin tüm web analytics entegrasyon/geliştirme, dijital pazarlama ve SEO operasyonlarını yürüttüm/yürütmekteyim.

Freelance ve tam zamanlı çalışmalarımın yanı sıra kendime ait farklı alanlarda end to end projeler de yürüttüm. OyunDenizi.com'un yazılım tasarım ve SEO çalışmaları OyunCMS projesinin yazılım ve tasarımı (arcade oyunlar için açık kaynaklı içerik yönetim sistemi), SociHare'nin yazılım ve tasarımı (sosyal medya profil paylaşım uygulaması) gibi örneklendirebilirim. Diğer ilgi alanlarım arasına da PIC programlama, kripto paralar ve domain hunting girmektedir.

Şu an Inveon bünyesinde tam zamanlı çalışmamın yarı sıra, bu site üzerinden hem bildiklerimi paylaşıyor hem de freelance danışmanlık hizmetleri veriyorum.

Yararlandığım Yazılım ve Tasarım Teknolojilerinden Bazıları:: HTML5, CSS3, Javascript, Jquery, Ajax, Xml, PHP, SQL, PHP MVC, PHP Frameworks (Codeigniter, Laravel), CSS Frameworks (Bootstrap, Jquery UI), PHP CMS (Wordpress, Drupal, Joomla), Git (version control)

Yararlandığım Dijital Pazarlama Tool, Uygulama, DSP ve Konularından Bazıları: Google Analytics, Google Tag Manager, Google Data Studio, AdWords - AdWords Editor, DoubleClick Bid Manager, Firebase, DoubleClick For Publishers, DoubleClick Search, Criteo, Reklamaction, RTB House, RTB, AppNexus, Yandex Metrica, Yandex Direct, Social Media Ads, Mouseflow, Screaming Frog, Google Merchant Center, Google News, SEMrush, Searchmetrics, Majestic, Moz, Ahrefs, WooRank, Raven Tools, Optimizely, Google Optimize, Google Web Designer, MailChimp, Segmentify, Feed Army, Insider, Omniture, Metabase, Adphorus, Hootsuite, AARRR Strategies, GrowthHacking...

Detaylı CV istek halinde paylaşılabilir.

Sertifikalar